Piippolan Metsästysyhdistys Ry

Yhteystiedot

Piippolan metsästysyhdistys ry
Anttilantie 4, 92620 Piippola
www.pimy.fi
pimy(at)pimy.fi

Laskut, jäsenasiat ja sidosryhmäasiat:

Puheenjohtaja Mikko Äijälä
Anttilantie 4, 92620 Piippola
044 5118 335
mikko.aijala(at)pimy.fi

Maanvuokra-asiat: 

Varapuheenjohtaja Juha Piippo
Viitamaantie 31, 92620 Piippola
040 0285 122
juha.piippo(at)pimy.fi

Osoitteen muutokset, jäsenmaksuasiat:

Sihteeri Annamari Aho
Haanpääntie , 92620 Piippola
045 2057 454
annamari.aho(at)pimy.fi






Johtokunta:  
Mikko Äijälä, puheenjohtaja 044 5118 335, mikko.aijala(at)pimy.fi
Juha Piippo, varapuheenjohtaja 040 0285 122, juha.piippo(at)pimy.fi
Antero Haataja 040 5130 345, antero.haataja(at)pimy.fi
Vesa Piippo 040 0461 266, vesa.piippo(at)pimy.fi
Reijo Hankonen
040 5866 077, reijo.hankonen(at)pimy.fi
Jarmo Ohenoja
040 8324 388, jarmo.ohenoja(at)pimy.fi
Juhani Paakkonen 040 7056 216,juhani.paakkonen(at)pimy.fi
Tapio Hammar 040 0281 919, tapio.hammar(at)pimy.fi
Jukka Haaraniemi 040 8259 979, jukka.haaraniemi(at)pimy.fi